pátek 16. března 2018

Šití, šití, šití... za poslední měsíc až dva :-)

Za poslední dva měsíce jsem toho ušila docela hodně, ale nějak neměla čas se na blogu chlubit 😉 Tak níže malá, trochu chaotická, přehlídka 😁


Troje soupravy na přání, jedny kalhoty s pandami, bundu pro mojí Julinku, která už konečně vyrostla z té miminkovské, tu převzala Emilka. 😆 Chtěla bych teď trošku inovovat střih na dětskou bundu, ale marně a marně hledám ten správný a dokonalý střih v časopisech, který bych si doupravila, musím vyhlížet!

  
Kalhoty a tričko s vlky jako platba za účetnictví, ať žije platba v naturáliích!
Tak trochu recytričko ze zbytečků, které jsem dala do dražby pro Ellenku a vydražilo se za neuvěřitelných 1000 Kč, úžasné, díky. O Ellence více ZDE.Tři prodloužená trička pro mne 😏 Jupí, hurá!!!


 Tričko pro kamarádku a jejího parťáka. Emilka dospěla do "super opičící" se fáze vývoje a její starší sestra je pro ni nepřekonatelný vzor. Což je v některých případech skvělé //schopnost se samostatně najíst, obléct, kreslit,...//, a v některých zase úplně šílené //schopnost se vztekat, mračit, vymýšlet hlouposti, chtít dělat věci, které ve svém věku není schopná mentálně ani fyzicky zvládnout, a s tím souvisící následný vztek,...//. Tentokrát jsme vyrazili na Pálavu a Julinka si vzala do svého nosítka miminko. No, Emilka se těžko smiřovala s tím, že nemá, takže jen co jsme dorazili domů, musela jsem obléknout i menší miminko, které jsem vyštrachala v jakési krabici. Od té doby obě všude ta miminka tahají, večer je umívají žínkou, dávají je spát, sranda, jsem zvědavá, jak dlouho jim tahle zábava vydrží. A aby mohly nosit obě, tak jsem dnes ušila i to druhé nosítko 👪  Maminky moje malé... Jaru //a blátu// ZDAR!!! 


2 komentáře:

 1. To je pěkná kopa práce. Máte to hezky ušité.
  Nosítka jsem jako od Evulekotule a taky moc hezká.
  Lenka B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, díky. Evulekotule je má promakanější :-) Ta naše jsou co dům dal, zato zužitkovaný zase každý odstřižek, stužka a spony ze starých batohů :-) U nás letí tyhle impulsivní akce...

   Vymazat