čtvrtek 28. února 2019

Jaro opatrně ťuká na dveře....

Je to ve vzduchu, člověk už neví jak se ráno obléct, aby odpoledne neumíral ve vlastním potu... My už se tedy trochu na jaro chystáme, venku a v šatníku, ale nic ještě neuklízíme, ještě věřím v nějaký ten záchvěv zimy...

Čepice, co se pořád někde ztrácí - spíchnuto jarně-letní sesterské rychlotrio čepic a čelenek do slunečného a větrného počasí. Nakonec jedna čelenka i pro mne, neb ani já vítr v uších nemusím, ale v čepici mi je teď už vedro. 


A já stále ještě doufám, že si užijeme dovolenou koncem března na sněhu 😂 Jedeme do Krušek, kde je letos sněhu požehnaně, alespoň nějaký zbytek třeba najdeme.... Přinejhorším s sebou bereme zimní básničky s ilustracemi //ani neva, že jsou z jiného českého pohoří//, které jsme dostali dárkem od Mašterů, děkujeme! S holkami bylo včera k nevydržení neb jim babi s dědou v úterý dovezli venkovní piknikový stůl z výprodeje a já byla donucena ho s včerejšími teplotami hned montovat. No, skóre jeden ukroucený vrut mou vlastní silou, pět chybějících vrutů asi odpovídá výprodejové ceně, ale to se doladí z domácích zdrojů, až na to budu mít zase náladu, prozatím to drží 😊. Taky lekce pro dvě starší, že když po mě něco chtějí, tak musí dát taky ruce k dílu a minimálně na střídačku houpat ségru v kočáru. No, trochu to vázlo, neb to není žádná zábava houpat kočár, takže něco pro moje nervy, ale nakonec jsme to zvládly. Akorát jsme s montěním skončily v pět, tak si toho sezení moc neužily, dneska jsme v tělocvičně, tak snad zítra a na jaro venku jsme aspoň připravené.

A nakonec? Oliviina deka už se sešívá!


Žádné komentáře:

Okomentovat